15 Haziran 2012 Cuma

MİSAFİRİMİZ ROWENTA

Hani şurada size bahsettiğim Kırmızı Kız :) varya, işte o bize geldi de gitti bile.


Aynen yazıda da bahsettiğim gibi kendisi büyük tekerlekleri sayesinde fazlasıyla kıvrak, torbasız oluşu sayesinde son derece pratik, şekil itibariyle farklı, emiş gücü ile de son derece eşsiz bir güzellik. Hafta içi fazlasıyla yoğun çalıştığımdan sadece 1 kez hafta sonu temizliğinde kullandım ve gerçekten pek çok yönden de memnun kaldım. Benim tek şikayetim yaz sebebiyle kullandığım ince halıların süpürgenin yüksek emiş gücü sebebiyle fazlasıyla toplanması idi. Ancak daha sonra süpürge ile ilgili düşüncemi sormak için arayan Fikrimühim'den Zerrin Hn.'ın uyarısı sebebiyle bu toplanmanın tamamen benim dikkatsizliğim sebebiyle olduğunu öğrenmiş bulunuyorum :)


Şöyle ki; süpürge teslim edildiği esnada normalde benim evde olup kısa tanıtımı ve gerekli uyarıları dinlemem gerekti ama hafta sonu program yoğunluğu ile hafta içi iş yoğunluğu birbirine karışan bendenizin bu kadarcık bile vakit ayıramaması sebebiyle ürün sadece kargo ile iş yerime gönderilmek suretiyle bana ulaştı. Bu sebeple ben de süpürgeyle akşam eve ulaştığımda direk dene yolu ile merhabalaşabildim :) Hemen elimin altında olan" emiş gücü ayar düğmesini" de fark edemeyince ortaya aşağıdaki gibi görüntüler çıktı :)


Ama yineliyorum, bu sadece benim dikkatsizliğimin göstergesidir.


Neyse işte, bu güzel kız (kısa sürede evin kırmızı kızı oldu :) ) şimdilik maddi sebeplerden dolayı evimizde kısa süreli misafir olsa da biz kendisini çook sevdik ve elektrikli süpürge ihtiyacı olan herkese KESİNLİKLE TAVSİYEMİZDİR !!


Hiç yorum yok: