4 Nisan 2010 Pazar

"BAHARA MERHABA" ZAMANI

02 Mayıs Pazar günü saat 10:30’da Sosyete Sofrası’nda (Meclisi Mebusan Caddesi, Somerhan Çıkmazı 69A Fındıklı, Kabataş, İstanbul, Fındıklı Tramvay durağı karşısı) Blog Yazarlarımızın, Cevahir buluşmasında kararlaştırdığımız üzere Bahara Merhaba buluşması gerçekleşecektir. Katılmak isteyen tüm Blogger arkadaşlarımızı Sevgi, dostluk ve sohbetlerimizi paylaşmak üzere aramızda görmek istiyoruz.

Sosyete Sofrasını seçmemizin öncelikli sebebi; İstanbul’ un çeşitli semtlerinden gelecek olan sevgili Blogger Yazarlarımızın ulaşımı kolay olsun diye, aynı zamanda da hep beraber gönlümüzce “keyifli bir kahvaltı” eşliğinde çayımızı yada kahvemizi yudumlayarak hoş sohbetlerimiz ve tatlı kahkahalarımız eşliğinde doyasıya vakit geçirebilmemiz için oldukça uygun bir mekan olması temel sebeplerimizdir.


* Arzu edenler kendi lezzetlerini de getirebilirler;)


Menü bedeli kişi başı 12 TL’dir.


Katılacak olan dostlarımızın:
Kendi Adı ve soyadını
Yanında gelecek kişinin adı ve soyadını

Blog adını
ve
Telefon numaralarını
merhababahar@gmail.com adresine bildirmeleri rezervasyonumuz için büyük önem taşımaktadır.


Ayrıca İstanbul Blog Yazarları Buluşmasının Mimarı olan Sevgili Bir Mimarın Hobisi Bloğu Sahibesi Özge Sipahioğlu’ nun Cevahir’deki buluşma ile ilkini başlatmış olduğu hediyeleşme etkinliği yine aynı şekilde çekiliş ile sahiplerini bularak devam edecektir. Bu sebeple gelenlerin yanlarında meblağı fazla yüksek olmayan günün hatırasını temsilen bir hediye getirmeleri rica olunur.

“Sevgi ve saygılarımızla değerli katılımlarınızı bekler, daha çok Blogger Yazarımızın buluşmamızdan haberdar olabilmesi için, mevcut buluşma duyurumuzu bloğunuza yayınlayıp bizlere destek olmanızı rica ederiz.

Farklı şehirlerde olsak bile bloğunuza yazın ki sizi takip eden ve İstanbul’da olanların bilgisi olabilsin!”

Sevgilerimizle

Ayşen, Hilal, Nazan

6 yorum:

benhurum dedi ki...

Tamam bir taneciğim böyle de olur ellerine sağlık, Allah kolaylıklar versin çok çok çok öpüyorum seni kendine iyi bak;) 2 Mayıs a hazırla kendini, çok özledim seni;)

PAPATYA PRENSES dedi ki...

güzel bir buluşma,ama bensiz olan hiçbişi güzel değildir:P

kolaylıklar diliyorum ablacım,inşallah çok güzel geçer.

benhurum dedi ki...

Tatlı cadı Papatyam sende gelde güzelleşelim o zaman;)

NnEvV dedi ki...

ablacııım öptüüüüüüüüüümmm

NnEvV dedi ki...

Nazan ablaaa yarın için duanda unutm a lütfeen

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ dedi ki...

Gelicem balım kısmetse